Ból karku i praca z pochylona głową

Witam Od kilku miesiecy mam prace gdzie przy moim wzroscie 200 cm mam bardzo obciazony odcinek szyjny po przez trzymanie detali 6kg i szukuniu wad na nim.. Problem pojawia sie gdy odchylam szyje do tyłu, czuje wtedy kucie w karku. Szkoda mi rezygnowac z niej bo dobrze płatna, staram sie trzymac detal na wysokosci głowy aby nie pochylajac sie zbytnio nad nim czy spanie na podłodze i mascie polepsza stan karku, od czasu do czasu podczas krazenia głowa czuje male przeskakiwanie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety spanie na podłodze oraz stosowanie maści nie spowoduje ustąpienia dolegliwości. Najlepsza dla Pana byłaby zmiana pozycji podczas pracy oraz rehabilitacja w godzinach poza pracą.