Ból kłujący dołu pleców

Witam mam 21 lat. Od dwoch dni bola mnie plecy " na dole z prawej strony" Gdy siedze, wstaje jak wyciagam rece przed siebie. Bol jest kujacy i promieniujacy bol sie nasila gdy cos robie az promieniuje do kolana. Jak zaczne chodzic bol po jakims czasie mija.

Witam. Dolegliwości bólowe mogą wiązać się między innymi ze zmianami zapalnymi w obrębie układu mięśniowo-stawowego czy dróg moczowych. Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie.