Ból kolana po upadku z roweru u 51-latki

Witam Upadlam z rowera 2 mce temu i bylo tylko obtarcie naskorka na kolanie a pozniej siniak.bol byl okolo tygodnia.Obecnie mam bol po zewnetrznej stronie stluczonego kolana z promieniujacym bolem w kierunku stopy.Nie moge klekac na to kolano.Czy to cos niepokajcego czy objaw po upadku ktory ustapi samoistnie?

Witam Serdecznie
Niestety nie ma schorzeń, które leczą się samoistnie, proponuję konsultacje z ortopedą, który zdiagnozuje Pana objawy, pokieruje na badania aby upewnić się co jest przyczyna powstającego bólu.