Silny ból łokcia po upadku z roweru

Witam mam pytanie miałem wypadek na rowerze i na początku czulem lekki bol lecz teraz bol jest silny w łokciu mogę ruszac ręką ale łokieć jest nieruchomy. Moje pytanie to co mi dolega i czy mogę dopiero jutro rano poradzić się lekarza w szpitau

Milena Lubowicz

Myślę, że konieczne jest wykonanie badania RTG żeby stwierdzić czy nie doszło do uszkodzenia elementu stawu łokciowego.
Pozdrawiam

Witam Serdecznie
Proponuję jak najszybszą wizytę ze specjalistą oraz zrobienie kontrolnego badania obrazowego, aby upewnić się co jest przyczyną bólu. Możliwe że ból wynika z silnego stłuczenia ale zawsze radzę , się upewnić, i nie czekać na samoistne rozwiązania.
Pozdrawiam