Ból kolana podczas poruszania się

Witam. Od okolo miesiaca boli mnie kolano, przy chodzeniu i siadaniu itp. Ale czasem sa takie dni ze w ogole nie boli. Uprawiam zawodowo plywanie, nie moge za bardzo biegac i skakac. Bol jest pod kolanem w okolicy piszczela. Nie uderzylam sie ani nic takiego, a i kolano wyglada normalnie. Z czego to moze byc i co mam zrobic ?

Bez badania ciężko udzielic dokladnej odpowiedzi , alemkoniecznenwydaje sie wykonanie rtg stawu kolanowego. Bycmoze jest to przeciazenie wiezadla rzepki , mozliwe ze zapalenie przyczepu sciegien gesiej stopki , czasami pozostale fragmenty kostne po chorobie osgood schlattera moga dawac podobne objawy
Pozdrawiam