Ból kości głównie w kroczu i w okolicy wejścia pochwy oraz odbytu

Witam, mam mam problem ponieważ bolą mnie kości glownie w kroczu I w okolicy wejścia pochwy I okolicy odbytu oraz wszystkie kosci w posladkach,już od około pół roku,ból w zasadzie odczuwalny jest głównie przy siadaniu oraz dotyku nacisku tych kości, czasami mam wrażenie jakby bolały mnie też wszystkie tkanki pod skórą na tych kościach,ale głównie kości,do tego dochodzą bóle kości ogonowej i okolicy kości ogonowej i krzyżowej,w listopadzie mialam robiony MRI odcinka lędźwiowegoL-S I we wniosku zostało napisane "prawidłowy obraz MR odcinka lędźwiowo krzyżowego" więc z kością krzyżową chyba też wszystko w porządku, dodam że w pracy dzwigam wałki czasami 40/50 kg A sama waże 44kg. Co to może być jakie badania wykonać? Strasznie się boję że może to być jakiś nowotwor kosci. W nocy raczej nie budzę się z powodu bólów tych kości w kroczu.Raczej odczuwam go w ciagu dnia.Prosze o odpowiedzi i pomoc.Pozdrawiam.

Jest Pani bardzo młodą osobą, trudno mówić o zmiana zwyrodnieniowych czy przeciążeniowych. Najlepiej byłoby pójść do swojego lekarza rodzinnego i z nim omówić problem.