Ból łokcia po gimnastyce a nadwyrężenie mięśni

Dziś wieczorem, po gimnastyce - a dodam, że ćwiczę z hantlami od jakichś dwóch tygodni, rozbolał mnie okropnie łokieć. Ból pulsuje i promieniuje. Ciężko mi cokolwiek zrobić tą ręką, wydaje się strasznie słaba. Nigdzie nie napuchła ani nic podobnego.. czy to może być zwykłe nadwyrężenie mięśni? Co stosować w przypadku takiego bólu? Chodzi mi o doraźną pomoc, by móc normalnie pracować - moje zajęcie polega na pisaniu i bez tej ręki jestem dosłownie uziemiona.
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
To może być nadwyrężenie mięśni bądź samego stawu.
Proponuję dorażnie leki z grupy NLPZ np. ibuprofenum 400 mg. Proszę udać się do lekarza jeśli ból nie będzie ustępował.