Ból nerki i ból brzucha

witam nazywam sie włodzimierz mam pytanie od wczoraj wieczora boli mnie lewa strona nerki i ten bul rozciaga sie do brzucha wziolem lek przeciw bolowy ale niewiem jak bedzie dalej

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Jeżeli dolegliwości bólowe utrzymują się, konieczna jest konsultacja lekarska. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, niestety nie można ustalić przyczyny Pana dolegliwości i zalecić właściwego leczenia. Pozdrawiam.