Ból nerki po zabiegu ESWL

Witam, miałem robiony zabieg SEWL w piątek, i po zabiegu do dnia dzisiejsżego nic mnie nie bolało a 2 godziny temu złapał mnie straszny ból nerki nie boli tak jak bolało mnie wcześniej przed zabiegiem jest to mocniejszy ból czy to jest normalne?

Aleksander Ropielewski

Należy ocenić czy zabieg zakończył się sukcesem, ponieważ dolegliwości mogą wynikać z dalszej obecności złogów w nerce. Proszę skontaktować się z jednostką w której wykonywany był zabieg.