Ból nogi po uderzeniu podczas treningu

Podczas treningu partner zasłonił się łokciem i trafiłem weń łydką. Trafione miejsce jest po stronie zewnętrznej, jakoś między kośćmi, ok. 1/3 odległości licząc od kostki do kolana. Opuchlizny, siniaka, ani krwiaka nie było (może zasługa maści), ale ból tak (cały czas miałem pełen zakres ruchu). Po kilku dniach nie boli kiedy biegam czy napinam mięśnie i dotykam, ale kiedy rozluźnię i poklepię/nacisnę mocno to ból aż mi się po kości rozchodzi. Ile może potrwać? Co może przyśpieszyć leczenie?

Ból po stłuczeniu tej okolicy może się długo utrzymywać i jest to normalne. Skoro nie boli przy obciążaniu i chodzeniu to zostaje poczekać. Maść z mentolem przyniesie ulgę