Ból operowanej nogi a żylaki

witam miałam operacie w 17 latach na żylaki prawa nogę operowali tresa pracuje po 8 godzin stylu noga na zgięciu boli noga ta która była operowana ale jeszcze od tej pory nie byłam u lekarza proszę o odp rwie mnie ciągnie aż plącze co jest

Trzeba w tej sprawie skonsultować się ponownie z chirurgiem. Bez bezpośredniego badania nie wyjaśnię w chwili obecnej Pani dolegliwości czy są one związane z układem naczyniowym, nerwowym czy też kosto-stawowym.