Ból owulacyjny u 22-letniej kobiety

Witam. Jestem pod stałą kontrolą ginekologa w tym roku byłam już na 3 wizytach i wszystko jest dobrze. Mój problem to ciągle dające o sobie znać jajniki, nie w każdym cyklu, ale odczuwam często ból owulacyjny, promieniujący w stronę krzyża.Teraz jestem 7 dni przed miesiączką i mam dziwnie rozpieranie w podbrzuszu z lewej strony promieniujące na krzyż. Nie jest to silny jakiś ból, lekki. Czy to może być objaw przed miesiączką? Nigdy takiego nie miałam, nie jest to ból okresowy.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli jest to ból którego nigdy Pani nie miała proponuję udać się do lekarza ginekologa lub lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.