Mała torbiel na jajniku u 51-letniej kobiety

witam , ostatnią miesiączkę miałam w kwietniu , w czerwcu byłam u ginekologa i powiedział że mam małą torbiel na jajniku 2,5 cm. W e wrześni miałam albo skąpą miesiączkę albo plamienie i teraz od 2 dni mam raczej plamienie , czuję się tak jakbym miała miesiączkę , boli mnie krzyż , pocę się boli mnie brzuch . W czerwcu miałam robioną cytologię , wyszła II , miałam też robiony test ROMA wynik to HE 54,8 Ca125 -15,58 Wartość prawdopod. 9,12 Czy te dziwne krwawienia to objaw raka no. trzonu macicy

To raczej objawy okresu przekwitania,ale warto zrobić usg dopochwowe,żeby ocenić jak wygląda endometrium i skontrolować tę torbielkę jajnika.