Ból pęcherza i mocz z krwią

Obudziłam się dziś z bólem pęcherza. Często oddaje mocz który jest podbarwiony krwią. Wzięłam narazie tylko urinal intensiv i apap. Mam jeszcze urofuraginum ale jeszcze nie wzielam. Co mam robić? W zeszłym miesiącu też bolał mnie pęcherz. Do jakiego lekarza powinnam sie udać?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.