Ból, pieczenie i ropne krosty po stosunku

Dwa dni temu kochałam sie z chłopakiem i było wszystko ok. Dzis od rana czuje straszne pieczenie i swedzenie w okolicach pochwy oraz pojawiło się tam wiele ropnych pryszczy. Bardzo sie boje ze to może byc cos poważnego.Dodam, że w dniu stosunku depilowałam sie, może to sa tzw. podrażnienia?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być wynikiem infekcji bakteryjnej powstałej na skutek depilacji. Nie można wykluczyć innego podłoża występujących dolegliwości. Powinna Pani niezwłocznie udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Mimo kontaktu intymnego bardziej podejrzana jest depilacja.
Jednak bezpieczniej depilować się na dwa-trzy dni przed ważnym spotkaniem.
Lepiej mieć minimalny "zarost", niż świeże podrażnienie, co może peszyć obie strony kontaktu...
Warto, żeby zobaczył Panią dermatolog, ewentualnie ginekolog, do kogo łatwiej się Pani dostać...
Szerzej patrząc, zachęcam do polubienia prezerwatywy, dzięki niej jest o wiele mniej różnych, nieraz kłopotliwych w leczeniu, infekcji.
Pozdrawiam Noworocznie. JW