Ból pleców po prawej stronie promieniujący do kolana u 28-latka

dzień dobry , mam 28 lat i bolą mnie plecy z prawej strony nad biodrami , wydaje mi się ze jest to związane z kręgosłupem bo ten bul promieniuje w duł ąż do kolana , gdzie ja mam się z tym udać ???

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji warto zgłosić się do ortopedy lub neurologa. Wskazane jest wykonanie badania obrazowego.