Ból po lewej stronie klatki piersiowej a przewlekła infekcja

Od kilku lat a dokładnie od 2010 roku mam bol z lewej stony klatki piersiowej, raczej ucisk na wysokosci serca miałem robione rozne badania i nic nie wykazało bylem prywatnie u kardiologa i nic. tylko zastanawiam się nad tym czy moze miec cos z tym wspolnego bo ktoregos roku dokładnie nie pamietam ktorego to było chorowalem miesiac czasu katar kaszel zatkane lewe ucho potem prawe a potem dwa na raz i to tak trwało miesiac czasu i zastanawia mnie czy to przez to mogło tak się stac i bole sa mocni

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Najprawdopodobniej objawy nie mają związku z opisaną infekcją. Proponuję rozważyć diagnostykę w kierunku ucisku na korzenie nerwowe w obrębie kręgosłupa piersiowego.