Ból pod kolanem u 35-latki z dysplazją stawu biodrowego

Kobieta lat 35.Urodziłam się z dysplazją stawu biodrowego prawego, po leczeniu w wieku dziecięcym nie odczuwam w tym zakresie żadnych problemów. Od kilku miesięcy czuję jednak ból pod lewym kolanem. Byłam u ortopedy, dostałam skierowanie na rezonans (czekam w kolejce) zrobiłam również zabiegi: laser, pole magnetyczne. Ból pod kolanem nie ustępuje a ostatnio zauważyłam, że wręcz promieniuje na udo. Noga staje się jakby ciężka. Nie wiem już co robić. Dodam, że ból nie jest jednakowy każdego dnia.

Renata GrzechociĹska

Jeśli jest taka możliwość sugeruję przyspieszyć rezonans. Trudno jednoznacznie postawić przybliżoną diagnozę.

Szanowna Pani, biorąc pod uwagę Pani historię proponuję rozpoczęcie diagnostyki od wykonania RTG miednicy ze stawami biodrowymi (jeżeli leczenie w wieku dziecięcym było leczeniem inwazyjnym). Pozdrawiam