Ból pod mostkiem

Mam pytanie od kilku dni boli mnie pod mostkiem czasami tak boli mnie ze nie moge wysiedziec,co moze byc przyczyna dziekuje

Lek. Marta Gryszkiewicz

Brak danych klinicznych uniemożliwia odpowiedź na pytanie (wiek, płeć, okoliczności występujących objawów, choroby przewlekłe, używki, itd.) Proszę zgłosić się na konsultację do swojego lekarza rodzinnego.