Ból przedniej i bocznej części ud

Witam, od dłuższego czasu (ok pół roku) dokucza mi ból przedniej i bocznej części ud, czasem jest on piekący, czasem tępy i ciągnący, odczuwam też osłabienie mięśni ud i ogólną ciężkość kończyn. Myślałam, że jest to związane z problemami krążeniowymi, jednak 1,5 mca po operacji żył odpiszcz. objawy nie znikają, lekarz twierdzi że te bóle nie są swoiste dla problemów z żyłami. Codziennie jeżdżę rowerem, staram się być aktywna, jednak poprawy brak, a lekarz rodzinny lekceważy sprawę. Co robić?

Witam,
Faktycznie opisane przez Panią bóle nie są swoiste dla bólów naczyniowych. Jako że w udach poza mięśniami i naczyniami są jeszcze nerwy, proponuję zrobić diagnostykę obrazową kręgosłupa. Najlepiej TK jamy brzusznej i miednicy mniejszej z uwzględnieniem części lędźwiowo-krzyżowej kręgosłupa. Uzyska Pani odpowiedź na pytanie czy jest gdzieś ucisk na nerwy.