Ból stawów i mięśni u 60-latka

Witam, Mój tata lat 60, od 2 miesięcy zmaga się z okropnym bólem stawów, czy mięśni. Ból nóg był do tego stopnia silny, że nie mógł wstać z łóżka, nąstepnie ból przeniósł się do rąk. OB ma bardzo wysokie, ok 100 , poza tym wszystkie badania ok.Obecnie dostaje ketonal w kroplówce, ale nadal ból jest bardzo mocny przez co nie może spać. Wykryto borelioze ale na pograniczu. Co to może być? lekarze są bezradni.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości mogą mieć bardzo wiele przyczyn. Może być to bowiem wynik schorzeń infekcyjnych, układowych ale także nowotworowych. Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka, najpewniej w warunkach szpitalnych.