Ból stawów, mięśni i więzadeł od młodego wieku

Witam. Od bardzo młodego wieku mam problemy (mialem ok.14l. obecnie 21), bolą mnie dosłownie wszystkie stawy,mięśnie,więzadła? Najbardziej na łączeniu kości, czyli okolicach stawów. Nie jest to zwykły ból jak podczas uderzenia, sprawia wrażenie takiego jak podczas zakwasów tylko z dużo większym nasilenniem. Wyniki krwi wyszły prawidłowe, nie wyszedł też rematyzm, stan zapalny, ani wirusowy. Lek który czasem nawet całkowicie eliminuje ból to poltram combo, niestety lekarze rozkładają ręce..

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, warto udac sie także do hematologa. Nie wiem co oznacza ze nie wyszedł reumatyzm, jednak warto oprócz czynnika reumatoidalnego wykonac panel przeciwciał jądrowych itp. Pozdrawiam