Ból stopy przy chodzeniu po urazie

P Doktorze 29 lipca tego roku doznałam urazu prawej stopy nie mogłam chodzić od 30 lica przez 2 tygodnie .Poruszałam się o kulach myślałam że przejdzie ,ale nie Od 4 dni mam wkładki w butach pod piętami kupione w sklepie specjalistycznym Nie byłam u lekarza i chyba powinnam iść ponieważ boli nadal przy chodzeniu kuleję i nie mogę długo stać i chodzić czy uszkodziłam ścięgna ? A może wizyta u pana . Dziękuje z góry za odpowiedz i pozdrawiam

Szanowana Pani, należy uznać,że w Pani przypadku nie została postawiona żadna diagnoza (złamanie?, zwichnięcie?,stłuczenie? itd) Biorąc pod uwage fakt,że doleglwiości utrzymują się ponad 2 miesiące sugeruję konsultację ortopedyczną . Po zbadaniu Pani lekarz określi jakie ewentualnie badania dodoatkowe są niezbędne oraz określi sposób leczenia (zachowacze - np. rehabilitacja z fizykoterapia włącznie lub operacyjne jeżeli będą ku temu wskazania). Raczej proszę nie odkładac tej wizyty. Pozdrawiam