Ból w boku i w plecach

witam piszę do was w sprawie ponieważ od dłuższego czasu boli mnie w prawym boku jak się położę czuję ten ból na placach w dolnej części są dni kiedy często chodzę do toalety czy to mogą być nerki?

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi powiedzieć coś precyzyjniej bez przeprowadzenia badania i uszczegółowienia wywiadu lekarskiego. Możliwe, że powodem dolegliwości jest schorzenie nerek.