Ból w kącie lewej żuchwy

Od ok 1.5 miesiąca czuję ból w kącie lewej żuchwy. Wyczuwam tam jakby chrupniecie jakby coś przeskakiwalo. Na początku bardzo bolało, nie mogłem ruszać na boki głową. Teraz mniej ale cały czas czuje to w ciągu dnia. Laryngolog nie stwierdził choroby migdałków ani nic z uchem czy nosem. Uznał,że powinienem iść do meurologa. Byłem już u niego kilka tygodni temu w związku z rzekomą tezyczka i za kilka msc będę miał MR. Czy powinienem iść powtórnie z tym problemem? Jakie badania jeszcze zrobić?

Witam serdecznie,
Warto zbadać staw skroniowo-żuchwowy pod katem występowania dysfunkcji. Dodatkowo na zdjęciu pantomograficznym sprawdzić czy nie ma uszkodzeń samej żuchwy, a także palpacyjnie zbadać mięśnie żucia. Wszystkie powyższe badania można wykonać na wizycie u stomatologa.