Ból w klatce piersiowej - co oznacza? Pomocy

Witam, wczoraj się kąpałem w letniej wodzie po wyjściu z wanny gdzieś po 5 minutach odczułem straszny ból w lewej stronie mojego korpusu zaczynający się od środka klatki piersiowej. Dzisiaj rano ból troszkę ustąpił ale boli przy oddychaniu i przy schylaniu. Co to może być ?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Jeśli ból nasilają zmiany pozycji ciała prawdopodobnie pochodzi on ze ściany klatki piersiowej-kości lub mięśni. Być może jest on wynikiem przeciążenia, przemęczenia, nadwerężenia mięśni lub niedawnego urazu. Jeśli dolegliwości nie złagodnieją wskazana wizyta u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam