Ból w klatce piersiowej po dłuższej pracy fizycznej

Dzień dobry, odczuwam ból/pieczenie/ po prawej stronie tuż pod klatką piersiową i po przeciwległej Stronie na plecach. Najbardziej odczuwalny jest podczas wyciągania się w pozycji leżącej na plecach i po dłuższej pracy fizycznej. Bogdan 55 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie samego opisu nie można stwierdzić przyczyny tego rodzaju bólu. Konieczne jest badanie lekarskie, dlatego proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Pozdrawiam