Ból w kolanie u córki, która gra w piłkę nożną

Witam. Moja córka gra w piłkę nożną. Często po treningu skarży sie na ból w lewym kolanie. Od kilku dni boli ją podczas wchodzenia po schodach, zginania kolana itd. Dzisiaj jednak ból sie nasilił. Córkę boli również kiedy noga jest wyprostowana. Uważam, ze może byc to problem z łękotką. Co to może być? Czy warto udać się do lekarza czy jednak poczekać?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

ból musi być wyjaśniony. Najprawdopodobniej będzie potrzebna przerwa w treningach. Proszę zgłosić się do pediatry który wystawi skierowanie do ortopedy.

Pozdrawiam.