Wykazanie wysepki w kolanie

Sprawa bardzo pilna, wizyta u lekarza jest dopiero za 3 miesiące. Od kilku lat cierpię na ból kolan. Rok temu miałam robione RTG, które wykazało jedynie małą wysepkę na prawym kolanie. Ok. 2 miesiące temu bolało mnie kolano lewe: nie mogłam zginać, wchodzić po schodach, przekręcać kolanem. Niedawno odebrałam wyniki MR kolana lewego. W opisie wszystko jest w normie. Jedyne co jest "nie tak" to: Łękotka przyśrodkowa w normie, rog przedni wychyla się nieco poza szpare. Co to może być? Co mi jest?

Lek. Tomasz Budlewski

Najprawdopodobniej lakotka jest przyczyną objawów. Sądzę że może być konieczna artroskopia. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy.