Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 1 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból w lewym podbrzuszu i ból lewego jądra

Witam,kiedy wstałem dziś rano i zrobiłem pierwsze kroki do łazienki poczułem ból w lewym podbrzuszu i ból lewego jądra, nie był to intensywny ból,ale kiedy dotknąłem jądra to odczułem to dotknięcie, teraz po tych dwóch godzinach odkąd wstałem już nie mam bólu w lewym podbrzuszu tylko jednie przy dotknięciu jądra czuję mały ból. Proszę o szybką odpowiedź. pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam, dolegliwości są niespecyficzne, jeśli będą się utrzymywały proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który po osobistym badaniu wskaże dalszą diagnostykę.

0

Jeżeli dolegliwości nie ustąpią należy udać się do urologa.

Specjalista w zakresie chirurgii ogólnej, onkologicznej i estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy