Ból w łokciu, mrowienie i zawroty głowy

Od. Jakiegoś czasu mam ból w lewej ręce a dokładnie w łokcie i czasem pieczenie wyżej barku i ręką jest słabsza nisz prawa czasami. Też odczuwam mrowienie zdarza się że mam zawroty głowy chwiejnosc

Witam! Opisane objawy nie są swoiste dla żadnej jednostki chorobowej i mogą wiązać się między innymi z niedoborem elektrolitów, niedokrwieniem mięśnia sercowego czy schorzeniami neurologicznymi. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który pokieruje dokładną diagnostyką.