Ból w nadgarstku i naruszenie stawu śródręcza

Witam mam pytanie dotyczące bólu w nadgarstku. Kilka misiecy temu przez ból i małą opuchliznę spowodowaną treningiem bokserskim poszedłem na prześwietlenie prześwietlenie-lekarz kazał nie przemęczać ręki i, że jest to naruszenie stawu śródręcza jeśli się nie mylę.przestało boleć jednam ostatnio uderzyłem w znak i ból wrócił teraz jednak poniżej nadgarstka przy nadgarstku w pozycji do pompki czuję silny kłójący ból. Prosiłbym o jakąś radę dotyczącą rehabilitacj. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest konsultacja ortopedyczna, wykonanie RTG nadgarstka, dopiero później będzie można określić odpowiednie postępowanie.