Ból w okolicy między żebrami i kniuszka serca

witam, czy ból w okolicy między żebrami i koniuszka serca, przeszywający z towarzyszącym lękiem może być niebezpieczny? Jest krótkotrwały, około kilkanaście sekund. ? proszę o odp jak się zachować i jak sobie pomóc ? pozdrawiam . Elżbieta

Witam,

Zapraszam Panią do kontaktu z lekarzem, który po dokładnym wywiadzie i badaniach ustali, co jest przyczyną objawów i zadecyduje o dalszym leczeniu, ewentualnie pokieruje Panią do innego specjalisty.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Przede wszystkim konieczne są badania. Proszę się niezwłocznie zgłosić do lekarza POZ. Jeżeli zostanie stwierdzone, że objawy mają charakter nerwicowy, należy zgłosić się do psychiatry oraz wykwalifikowanego psychoterapeuty.