Ból w okolicy pęcherza moczowego i podbrzusza

Witam. Mam 25 lat , jestem ze swoim chłopakiem od roku czasu , wspóżyjemy od 7 miesięcy . Niestety po stosunku odczuwam ból w okolicach pęcherza i podbrzusza . Od urodzenia mam problemy z pęcherzem ,zapalenie pęcherza itp. Po stosunku (nie zawsze) występują u mnie dolegliwości podobne do zapalenia pęcherza ,czy jest to możliwe żeby moje problemy z pęcherzem miały coś wspólnego ze stosunkiem? Z góry dziękuję za odpowiedź .

Lek. Tomasz Budlewski

Tzn może dochodzić do nieprzyjemnego uczucia z powodu nadal utrzymującego się zakażenia. Proponuję udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.