Ból w okolicy prawej nerki po upadku ze schodów

Witam, 5 dni temu miałem wypadek na schodach i upadłem dość dotkliwie. Następnego dnia było wszystko ok, ale 2 dni później potworny ból w okolicy prawej nerki. Przez 2 dni się nasilał. Obecnie gdy siedzę jest ok, ale przy chodzeniu (schylenie się jest niemożliwe z powodu bólu) lub poruszaniu się dość mocno boli. Ból jest bardzo intensywny, jakby rwanie (coś jak chwilowy skurcz, ale x1000). Mam wrażenie, że to jakby odbity mięsień, ale wolę dopytać. Co dziwniejsze gdy ruszam prawym ramieniem to także go czuję. Co to może być?

Trudno mi określić co obecnie się dzieje bez bezpośredniego badania. Być może doszło do stłuczenia mięśni w czasie urazu i wytworzenia krwiaka śródmięśniowego, który dopiero teraz dał objawy (2 dni po urazie). Tak może się zdarzyć. Powoli powinien zacząć się wchłaniać. Jeśli objawy systematycznie nie będą ustępowały w przeciągu 2-3 dni to radziłbym skonsultować się bezpośrednio z lekarzem. Obecnie proszę zastosować leki w postaci maści lub żelów przeciwbólowe i przeciwzapalne dostępne bez recepty.