Ból w okolicy woreczka żółciowego

Witam Boli mnie z prawej strony,coś w wątrobie.Dostałam ataku bólu wylądowałam w szpitalu.Zrobiono mi wyniki na woreczek wszystko w porządku,nie ma złogów kamieni,w normie wyniki.Boli mnie między łopatkami dalej i w okolicy woreczka żółciowego.Szczególnie gdy coś zjem lub piję.Boję się że są zatkane kanaliki żółciowe.Co robić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, być może przyczyną Pani dolegliwości jest choroba dróg żółciowych. Proszę skonsultować się z lekarzem, który wykona oznaczenie enzymów wątrobowych: ALT, ASPAT, GGTP, ALP oraz oceni wskazania do wykonani tomografii komputerowej jamy brzusznej. Pozdrawiam.