Ból z boku z tyłu pod żebrami i ból głowy

witam chciałabym zapytać co może mnie bolec w lewym boku z tylu pod rzebrami,a także straszny bol glowy z tylu az robi się slabo

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc określić prawdopodobne przyczyny bólu konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić konieczność badań dodatkowych czy też bardziej specjalistycznych konsultacji.