Ból z prawej strony podbrzusza

od poludnia mam bol z prawej strony dolu brzucha bol sie nasila promieniuje do nerek jak siedze bol czuje w okolicach nerek ciut nizej a jak wstaje siadam i chodze to w dole brzucha bardzo boli nazwala bym to ostrym bolem

Lek. Tomasz Budlewski

Opis Pani dolegliwość nie może wystarczyć do udzielenia jakiejkolwiek dokładnej porady. Konieczne jest badanie lekarskie, które przybliży prawdopodobną przyczynę. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.