Bóle brzucha i jajników a ryzyko ciąży

dzien dobry ostatnia miesiaczka była 16maja 20maja doszło do stosunku mialalm wtedy 5 dzien miesiaczki na drugi dzien jeszcze troche polecialo,cykle mam zazwyczaj 28,30,32 raz mialalm 33.czy moge byc w ciąży?dodam ,że wczoraj miałam chyba owulacje strasznie bolał mnie brzuch i jajniki.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli był to stosunek bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Wprawdzie nie jest wysokie, ponieważ były to dni statystycznie niepłodne, aczkolwiek istnieje.