Bóle brzucha, osłabienie, nudności i bóle uszu a torbiel jajnika

Witam , od kilku miesięcy strasznie zle się czuję , bóle brzucha, osłabienie nudności , bóle uszu nawet , w maju 2015 roku byłam hospitalizowana z tego powodu ,to dowiedziałam się tylko o torbieli jajnika , a z resztą dolegliwości nic nie zrobiono , liczę na szybką odpowiedz:)

Witam Panią,

Powinna Pani wykonać kontrolne usg ginekologiczne oraz na początek podstawowe badania, takie jak morfologia z rozmazem i CRP, Warto udać się do dobrego lekarza, który dokładnie Panią zbada i zaleci dalszą, być może bardziej szczegółową diagnostykę.

Pozdrawiam serdecznie

dr n.med. Marek Derkacz