Bóle brzucha po zjedzeniu tłustego posiłku

Witam, mam problem. Od jakiegos czasu zaraz po zjedzeniu czegos tlustego mam silne bule z lewej strony brzucha. Mam 25 lat, waze 59 kg, jestem po 2 ciazach, staram sie zdrowo odzywiac. Rzadko kiedy jem tluste, ale jak juz zjem to bardzo boli mnie brzuch. Prosze o rade. Pozdrawiam Emila

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinna się Pani zgłosić do lekarza rodzinnego i wykonać morfologię krwi oraz oznaczyć markery wątrobowe i trzustkowe. Proszę na ten temat porozmawiać ze swoim lekarzem. Objawy opisane powyżej wymagają diagnostyki.