Bóle głowy a neurologiczne objawy piramidowe prawostronne i objawy móżdżkowe

Witam, ostatnio byłam u neurologa bo mam bóle głowy od kilku miesięcy. Lekarz dał mi skierowanie na Tomografię Komputerową głowy na skierowaniu jest napisane ... neurologiczne objawy piramidowe prawostronne i objawy móżdżkowe, co to znaczy?

Witam
Jeżeli neurolog napisał na skierowaniu „neurologiczne objawy piramidowe
prawostronne i objawy móżdżkowe” to znaczy, że prawdopodobnie oprócz
bólu głowy zauważył nieprawidłowość np. w napięciu mięśniowym,
w koordynacji ruchowej, w wykonywaniu ruchów dowolnych
lub trudności z utrzymywaniem równowagi itp.
Badanie ma na celu sprawdzenie, czy niema uszkodzeń w tych obszarach,
tzn. w móżdżku i w ośrodkowym układzie nerwowym.
Pozdrawiam serdecznie