Bóle głowy i uciski tydzień po tomografii komputerowej

Dzień dobry :) mam takie pytanie miałam tydzień temu robiony tomograf głowy i wyszedł okej.. A nadal mam bóle głowy i uciski.. Czy jakbym miała jakieś niedotlenienie mózgu to by to wyszło na tomografii ?

Piotr Pilarski

Jeśli byłby to udar(niedotlenienie) to wyszłoby w badaniu tomografem lub lekarskim. Bóle mogą być napięciowe lub migrenowe.

Pozdrawiam.

witam
badanie CT głowy, nie jest badaniem pozwalajacym odpowiedzić na pytanie o przyczynę bólu glowy. Ono tylko wyklucza niektóre przyczyny bolu. Rzadne badanie dodatkowe niezastąpi rzelelnej konsultacji lekarskie, ktora pozwoli pzryblizyć się do istoty pproblemu i go leczyć.
pozdrawiam
monika gołąb-janowska