Bóle głowy, mrowienie kończyn i nudności

witam mam bole glowy ktore przechodza po zażyciu tabletek ostatnio zawroty glowy mrowienie rak nog twarzy nudnosci bylem u neurologa ktory zlecil mi angio tk z konytrastem i nic nie wykazalo caly czas mysle ze mam jakiegos guza. czy angio tk wykryje guza? czy jest mozliwosc ze lekarz przy opisywaniu sie pomylil? prosze o pomoc. pozdrawiam

Do pełnej konsultacji, Możliwe też bóle napięciowe, zaburzenia nastroju., objawy niedoborowe Nie znam Pana ani wyników badań ..
Badanie TK pokaże mózg, a Angio Tk dodatkowo pokaże naczynia mózgu. Pozwoli to na wykluczenie guza; chociaż opisane objawy nie wydają się niepokojące....
Pozdrawiam