Bóle głowy po prawej stronie za uchem

Witam. Od dluzszego czasu miewam bole glowy po pewej stronie za uchem nie jest to mocny bol ale strasznie mnie to martwi.Mialam robiony rezonans ale nic nie wykazalo. Co moze byc przyczyna ? Czy moze to byc nerwica czy cos powazniejszego ?

Dzień Dobry.

Podaje Pani za mało informacji, żeby cokolwiek stwierdzać. Zastanawia mnie natomiast skąd przypuszczenie, że może Pani cierpieć na nerwicę. Warto porozmawiać o tym z psychoterapeutą. Oczywiście zachęcam również do kontynuowania badać diagnostycznych celem wykluczenia przyczyny fizjologicznej. Jeśli mimo prawidłowych wyników badań nadal będzie Pani odczuwała niepokojące dolegliwości proszę koniecznie udać się na wizytę do psychoterapeuty.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.