Bóle górnej części nosa po oxybrazji

Witam. Dziś w jednym studio urody miałam zabieg oxybrazji. Boli mnie po nim górna część nosa. Czy to jest normalne? Pozdrawiam

Witam,

niestety nie potrafię sobie wyobrazić bólu górnej części nosa...czy to ból z otarcia, czy wytworzył się tam stan zapalny?
Odpowiem - kiedy precyzyjniej określi Pani co się stało.

Być może doszło do delikatnego starcia naskórka i to daje Pani opisywane dolegliwości - jeśli tak - to normalne

Nie nei jest to normalne, być może zabieg był zbyt intensywnie wykonany, jeśli cokolwiek Panią niepokoi należy udać się do osoby która wykonała zabieg, zapewne zaleci odpowiednie postępowanie pozabiegowe.

Po takim zabiegu może Pani odczuwać bolesność w niektórych miejscach. Ta okolica jest wrażliwa. Jeśli nie ma dodatkowych sensacji, zbielenia skóry to wszystko wkrótce minie.