Bóle kręgosłupa na dole i przy szyi

Witam, od jakiegos czasu mam bol kregoslupa na dole i przy samej szyi. Ciezko mi gdy musze stac dluzsza chwile, poniewaz pozniej bardzo boli mnie kregoslup. Ponadto mam zdretwialego duzego palca u nogi juz kilka miesiecy. Od kilku dni boli mnie glowa nad czolem, to jest tak jakby kłucie. Mam bol miedzy łopatkami i kłucie serca. Jestem 22latka, pale papierosy, ale prowadze w miare aktywny tryb zycia. Prosze o pomoc co mogloby mi dolegac

Przede wszystkim pilnej kontroli wymagają dolegliwości związane z sercem. Problem, który który Pani zgłasza jest złożony i wymaga uzupełnienia wywiadu chorobowego, badania klinicznego i wykonania diagnostyki obrazowej. Ma Pani najprawdopodobniej dolegliwości mięśniowo - szkieletowe oraz rwę kulszową. Zachęcam do lektury książki Allena Carra pt "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie - wersja dla kobiet".