Bóle od karku do prawej ręki

Bóle są lekki od karku do prawej ręki Krążki międzykręgowwC4-c5.c5-c6,c6-C7 o znacznie zwyrodnieniowo obniżonej wysokości .Na poziomiw C4-C5 centralna przepukllia krążka międzykręgowego.powodująca ucisk na worek oponowy oraz oba korzenie rdzeniowe wewnątz kanałowo. Na poziomieC5/C6 i C6/C7 centralno-dwuboczne przepukliny krążków międzykręgowych powodujące wraz z zaostrzeniami na tylnych krawędziach trzonów kręgowych ucisk na worek oponowy i korzenie rdzeniowe w odcinkach wew kanałowych i mi

Bez analizy obrazów z badania ,jakiekolwiek rady są niemożliwe. A co stwierdza się w badaniu neurologicznym? Serdecznie pozdrawiam