Bóle po discektomia L5S1

Osiem dni temu mialam discektomia L5S1.Rana sie dobrze zagoila,ale tworzy mi sie torbiel z plynu mozg.rdzenio.w miejscu operacji gdy wstaje i chodze ,potem dochodzi bol glowy.od 3 doby po zabiegu potworny bol glowy przez 5 dni.dzis nie moglam zdjac szwow bo mam torbiel(8dni po oper.)mam czekac dwa dni dluzej.leze caly czas bo wtedy glowa mnie nie boli i torbiel sie zmniejsza.czym to grozi,czyj to blad,dlaczego ponownie mam byc usypiana i krojona na stole,czy to sie samoist.rozejdzie.dziekujebar.

Proszę zadać te pytania operatorowi! Ja nie byłem przy operacji - nie mogę więc nic powiedzieć , ale myślę , że jeśli operator proponuje Pani reoperację , to znaczy , że jest taka konieczność! zż