Bóle pod żebrami a prawidłowe wyniki badań

od 2 lat mam bóle z prawej strony pod żebrami ,czasami niżej czasami wyżej promieniuje na plecy ,porobiłam kolonoskopie gastroskopie ,usg,zdjęcie płuc nic nie wyszło ból jest także w nocy jestem zrozpaczona alekarz chyba nie traktuje mnie poważnie idę jeszcze na zdjęcie kręgosłupa,mam zespól jelita draż.48lat

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból może wynikać z nieprawidłowości w obrębie nerek. Warto przeprowadzić badania w tym kierunku. Oczywiście wskazane jest również prześwietlenie kręgosłupa. Po otrzymaniu wyniku badania proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza.